תנאי שימוש באתר

הוסף חוות דעת

רוצה להוסיף את חוות דעתך? אנא מלא את השדות ונשמח לפרסמה


הוספת המלצה

תקנון אתר BuyAmerica 

על האתר ובעליו

האתר הינו בבעלות חברת ביינג אמריקה חברה ישראלית אשר כתובתה הינה רחוב המעלית 1, קדימה בטלפון 

073-7060910   info@buyamerica.co.il

חברת ביינג אמריקה נותנת שירותי שיווק וסליקה לחברה האמריקאית  Buy America US Corp  אשר מוכרת את המוצרים מאמריקה, מבצעת את הרכישות מהספקים בארה"ב וקשורה עם ספקים לוגסטיים למשלוח המוצרים לישראל.

המחירים המופיעים באתר BuyAmerica הינם סופיים וכוללים את דמי השילוח והמיסים הנדרשים למוצר.

כל מוצר נקנה מחנות בארה"ב, נשלח למרכז לוגיסטי של החברה בניו ג'רסי ומשם נשלח לבית הלקוח.

התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד, ואינן מחייבות, מובהר בזאת כי יתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות לבין המוצרים הנמכרים.

 קבלת תנאי שימוש

תנאי שימוש אלה חלים על השימוש שלך בשירות של אתר BuyAmerica. ע"י שימוש, ביקור, או גלישה באתר האינטרנט BuyAmerica, הינך מסכים ומקבל להיות כפוף לתנאי שימוש אלו. שינויים בתנאי  השימוש , ל-  BuyAmerica  הזכות, מעת לעת, עם או ללא הודעה מראש, לשנות את תנאי השימוש לפי שיקול דעתנו הבלעדי. הגרסה העדכנית ביותר של תנאי השימוש תחליף את כל הגירסאות הקודמות. השימוש באתר והשירות של  BuyAmerica ,לאחר השינויים,  מאשר שאתה מסכים להיות מחויב על ידי שינויים כאלה.
הרכישה באתר מוגבלת לגיל שימוש 18 ומעלה . ביטול עסקה ע"י הלקוח הינה ע"פ התנאים הבאים:

1. המוצר תקין באריזתו המקורית, לא נפתח ולא נעשה בו כל שימוש
2. המוצר יישלח למשרדי Buy America עד 3 ימים מיום קבלת המוצר בליווי חשבונית.

מחיר ביטול עסקה הינו 5% מגובה הקניה בתוספת דמי משלוח לספק בארה"ב ומיסים ששולמו עבור המוצר בכניסתו לישראל.
במידה והמוצר לא יצא את ארה"ב אזי החזרה תחויב ב-5% דמי ביטול + 50 ש"ח דמי החזרה לספק בתוך ארה"ב או דמי החזרה לספק מחוץ לארה"ב ע"פ העלות בפועל.
סמכות השיפוט הינה במדינת דלוואר, ארה"ב

אחריות לקבלת מוצר תקין:
אנו ב
- Buy America מתחייבים לאספקת מוצר מקורי ותקין. במידה וסופק מוצר לא תקין ו/או פגום אנו מתחייבים להחליפו על חשבוננו. לתשומת לבך יש ליידע אותנו על קבלת מוצר לא תקין מיד עם קבלתו  ועד 3 ימי עסקים. לאחר פרק זמן זה יוחלף/יתוקן המוצר ע"פ מדיניות היצרן בארה"ב. עלויות המשלוח והמיסים בגין ההחלפה יחולו על הלקוח. 

מכשירים חשמליים המגיעים מארה"ב. הינם בד"כ עם מתח 110 שמתאים לארה"ב. השימוש בישראל יתבצע ע"י הוספת שנאי ממיר מתח מ-220 ל-110. באחריות הלקוח לבדוק את נחיצות השנאי. 

בנוסף לא תינתן אחריות למוצרים שאינם חדשים (משומשים, מחודשים וכדומה).

מדיניות פרטיות ואבטחת מידע

 BuyAmerica  מחוייבת לסטנדרטים גבוהים של שירות בדומה לאתרי המסחר המובילים בארה"ב. אנו מחויבים להפוך את החוויה המקוונת שלך למהנה ככל האפשר, תוך שמירה על פרטיותך. המטרה שלנו היא לספק לך חווית קניות ולהגן על המידע האישי והפרטי שלך. המידע שאנו אוספים משמש לתהליך ההזמנה ולשיפור חוויית הקנייה שלך איתנו. אנו עוקבים אחר דפוסי התנועה באתר BuyAmerica , בוחנים את המגמות והשימוש בו, כדי להציע לך וללקותנו מוצרים מתאים וטובים לצרכיך. אנחנו מתחייבים שלא לעשות כל שימוש אחר בפרטיך ולא להעבירם לצד שלישי כלשהו. כמו כן  לא נמכור או נשתף את המידע הזה בדרכים אחרות אלא בהתאם למדיניות פרטיות כפי שמתוארת באתר. ביקורך באתר זה כפוף למדיניות פרטיות זו ותנאי השימוש. מדיניות פרטיות זו בתוקף החל מ-  1 אוקטובר 2011.  אנא בדוק שוב מעת לעת עדכונים או שינויים.

האתר מאובטח באמצעות טכנולוגיות המתקדמות בעולם. איחסון האתר מתבצע על גבי שרתי חברת Amazon הכוללים מנגנוני אבטחה מתקדמים. סליקת כרטיסי האשראי מתבצעת באמצעות חברת טרנזילה ועומדת בתקן PCI של חברות כרטיסי אשראי. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים. בנוסף מאפשרת החברה קניה מאובטחת באמצעות Paypall.

ספקי שירות

 אנחנו יכולים לשתף ספקי שירות עסקיים נוספים כדי לבצע פעולות כל עוד פעילות זו עומדת  עם מדיניות הפרטיות שלנו. דוגמאות של השותפים העסקיים כוללים חברות הובלה, חברות אחסון, ספקי דואר אלקטרוני וספקי שירות רשויות המכס בארץ היעד. חברות צד שלישי אלו עשוי להיות מסופקות  במידע אישי מזהה לצורך ביצוע הפונקציות והשירותים שלהם, אבל  בהחלט אסור להם להשתמש במידע זה

הרשמה לאתר

מתן כתובת אלקטרונית – כחלק מהשירותים, נבקשך להזין כתובת אלקטרונית. כתובת זו תשמש אותנו לזהותך בצורה חד ערכית ותאפשר לנו ולחברות קשורות בקבוצה להעביר אליך ריכוז של מבצעים שבועיים ממיטב החנויות בארה"ב. וזאת רק לאחר אישורך. בכל רגע נתון ניתן לבקש הסרה מהדיוור באמצעות מערכת הדיוור או בשליחת מייל לכתובת info@buyamerica.co.il 

טופס רישום - כדי להשתמש בחלקים נוספים של האתר הזה כגון הזמנת מוצר, נדרש המשתמש למלא טופס רישום. במהלך ההרשמה, המשתמש נדרש לספק פרטים מסוימים כגון שם, כתובת, טלפונים ודואר אלקטרוני. מידע זה משמש כדי ליצור קשר בדבר סטטוס ההזמנות , שמירת היסטוריה של רכישות וסטטוס ההזמנה וכן משלוח ריכוז מבצעים שבועיים. 
בנוסף אנו מבקשים מספר ת.ז הנדרש ע"י המכס לשם הצהרת החבילה כיבוא אישי. 

 

שירות רכישה מאמזון

BuyAmerica מאפשרת לך לרכוש מאמזון מוצרים שעד כה לא נשלחים לישראל.
 בלחיצה על מקש רכישה מאמזון נקשר אותך לאתר החברה ונציג בפניך את כל המוצרים שבאפשרותך
לקנות מאמזון באמצעות BuyAmerica . המחיר יוצג לך בשקלים . המחיר כולל מיסים ומשלוח המוצר עד לביתך על ידי שליח. לאחר רכישתך דרך BuyAmerica נרכוש בעבורך את המוצר באמזון, נשלח אותו למחסן הלוגיסטי בניו ג'רסי ומשם נשלח אותו אליך בשליחות אווירית.

 כלקוח  BuyAmerica, אתה מסכים לציית לכל החוקים והתקנות המתאימים לשירות זה הן הבינלאומים והן של ארה"ב. כמו כן הינך מסכים שלא לנצל לרעה את השירות של BuyAmerica למטרות בלתי חוקיות או לשלוח ולקבל חומר בלתי חוקי. פעילויות כאלו אסורים בהחלט ועשויים לגרום להפסקה מיידית של השירות.

יבוא אישי

הרכישה באתר מאפשרת לך לבצע יבוא אישי של פריטים מארה"ב - ייבוא לצריכה אישית ולא על ידי חברה.
בטופס הרישום לאתר הינך נדרש/ת למלא מספר תעודת זהות. בקשה זו הינה במטרה לאפשר הכנסת החבילה במכס בתצורת יבוא אישי.
יבוא אישי מותר לכל אדם במדינת ישראל למעט רשימה של פריטים שלא ניתן לייבא. רשימה המפורטת במסגרת שאלות ותשובות. 
יבוא אישי מוגבל לכמות צריכה אישית. מספר המוצרים שמוגדר לצריכה אישית משתנה מקטגוריה לקטגוריה אך עומד בממוצע על 3 פריטים. 
לקוח אשר ירכוש מעבר ל-3 פריטים למוצר , ישלם את מחיר המס הנוסף ו/או כל הוצאה נוספת שתידרש מרשויות מדינת ישראל. 
באחריותו של הקונה לרכוש מוצרים אשר עומדים בתקן הישראלי. כל עלות שתגרם עקב רשויות התקינה ומכון התקנים תחייב את הקונה. 

חלקי חילוף לרכב – נדרש אישור משרד התחבורה ולכן פריטים אלה דורשים שחרור פרטני מהמכס. עלות השחרור הינה 190 ₪ והיא תתווסף לעלות המוצר כפי שמופיעה באתר או בעגלת הקניות הווירטואלית.

תוספי מזון ותרופות  - במקרה שנקנו תוספי מזון או תרופות באמצעות האפליקציה יש להוסיף עלות שיחרור פרטני מהמכס ואישור רוקח בסך 190 ש"ח. וכן לצרף את טופס האישור של משרד הבריאות. 
במקרה וקיים חוב במס הכנסה, המכס יכול לעצור את המוצרים עד להסדר החוב מול רשות המיסים. כל עלות שתגרם עקב איחסון או אי הכנסת המוצר הינה באחריות הלקוח 

חשבוניות

החשבונית המופקת עם הקנייה באתרינו הינה חשבונית דולרית מחברת Buy America Us Corp אשר מקום מושבה בארה"ב. החשבונית מופקת על שם המזמין בלבד ולא ניתן להסבה לשם אחר או לשם חברה.

במידה ויש צורך בחשבונית לצרכי מע"מ והמוצר הנרכש הוא מעל 1,000$ יש לבקש, בזמן ביצוע הרכישה, להנפיק רשומון ייבוא, הליך אשר אינו כרוך בתשלום כספי נוסף. 

טכני

  • הדפדפנים המומלצים לשימוש Internet Explorere 8  ומעלה, Google Chrome, Firefox 5
  • רזולוציה רזולוציית מסך 800/600 גופנים קטנים

קניין רוחני

 זכויות יוצרים על כל התכנים הכלולים באתר האינטרנט BuyAmerica , כולל טקסט, גרפיקה, לוגו, עיצובים, תצלומים, אייקונים כפתור, תמונות, אודיו / וידאו קליפים, אוספים נתונים, וכן תוכנה, הוא קניינה של BuyAmerica או ספקיה והוא מוגן על ידי  חוקי זכויות יוצרים בינלאומיים ושל ארצות  הברית . אוסף של כל התוכן באתר זה הוא רכושה הבלעדי של BuyAmerica ומוגנת על ידי ארה"ב וחוקי זכויות יוצרים בינלאומיים. אין לשכפל או להשתמש ללא רשות מפורשת בכתב מ BuyAmerica.
היישומון (אפליקציה) של העגלה המרחפת מעל החנויות אמזון ו-6PM הינה בתהליך רישום לפטנט בארה"ב. מספר הדרישה הינו Patent pending no. 13944900 .

מחסור במלאי

BuyAmerica עושה כל שביכולתה כדי לוודא, שהמוצר המוצג על-ידי הספק המוכר אותו יימצא ברשותו של אותו ספק, או כי מציע השירות המוצג באתר מסוגל להעניקו. עם זאת, עלול להיווצר מצב, ובו לאחר תום הליך המכירה, יתברר כי המוצר חסר מן המלאי של הספק או כי השירות איננו זמין. במקרה כזה, תבוטל הזמנת המוצר/השירות וכספו של הזוכה, ככל ששולם, יוחזר לו. בוטלה המכירה או סופק לזוכה מוצר/שירות חלופי כאמור, לא תהא BuyAmerica כל אחריות לכל נזק שהוא שנגרם לזוכה או לאחר, ולזוכה לא תהא כל עילה ו/או טענה כלפי BuyAmerica בגין הזכייה במכירה או ביטולה, ובכלל זה בגין רכישת מוצר/שירות במחיר גבוה יותר ו/או בגין אובדן רווחים ו/או בגין כל נזק אחר, ישיר או עקיף, שייגרם ללקוח.

זמני אספקה

המוצרים מגיעים מארה"ב בשילוח אווירי. זמן האספקה עד לביתכם הינו כ- 12-8 ימי עסקים. ברגע שהמוצר אותו רכשתם יצא ממחסנינו בארה"ב נדאג לעדכנכם בדואר אלקטרוני כי המוצר בדרכו אליכם ותוכלו לבצע מעקב אחרי החבילה באתר . מרגע יציאת החבילה מארה"בזמן ההגעה לפתח ביתכם נע בין 3-5 ימי עסקים. חשוב לציין כי ימי שישי, שבת ויום ביצוע ההזמנה עצמו אינו נחשב ליום עסקים. כמו כן, ערבי חג וחג אשר חלים בישראל וגם בארה"ב אינם נחשבים ליום עסקים.  בדואר האלקטרוני שישלח אליכם תקבלו הנחיה כיצד לעקוב אחרי החבילה, לקבל עדכונים על מצבה , לתאם פיזור וכדומה. חשוב להתעדכן ע"מ למנוע אי נעימויות. 

מסירת החבילה בישראל תתבצע ע"י שליח מטעם דואר ישראל או חברת DHL. קיימים ישובים מרוחקים שבהם לא מתבצעת חלוקה לבית אלא דרך דואר נע או קבלן משנה. 

לחץ כאן לרשימת ישובים מרוחקים דואר ישראל 

לחץ כאן לרשימת ישובים מרוחקים DHL

איחור באספקת מוצר

BuyAmerica ו/או מי מטעמה אינה אחראית לאיחורים באספקת המוצרים והשירותים הנובעים מנסיבות שאינן בשליטתה, ובכלל זה: תקלות במערכות התקשורת, הטלפוניה ו/או המחשוב, אירועים של כוח עליון, פעולות איבה, שביתות, השבתות, ביקורת פיזית במכס או ביקורת מכס אחרת וכדומה. בנסיבות בהן אספקת המוצר או הענקת השירות איננה אפשרית, רשאית BuyAmerica אף לבטל את הרכישה, ולהשיב ללקוח את כספו, ככל ששולם, בגין אותה רכישה. אלא אם צויין אחרת במפורש, אספקת המוצרים תבוצע לבית הלקוח ו/או לכתובת אותה מסר בעת הרשמתו לאתר. מסירת המוצר הינה אישית בלבד, קרי לידי הלקוח בלבד ובהצגת ת.ז של הלקוח במעמד המסירה. היה והלקוח אינו מקבל את המוצר באחריותו הבלעדית ליתן ייפוי כוח מטעמו למקבל המוצר שהוזמן. תנאי למסירת המוצר היא חתימת הלקוח ו/או מיופה כוחו על גבי תעודת האספקה. BuyAmerica רשאית לדרוש כי בעת מסירת המוצר יהיה נוכח במקום בעל כרטיס האשראי שביצע את הרכישה, וכי הוא יציג בפני המוביל את תעודת הזהות שלו ו/או כרטיס האשראי באמצעותו בוצעה העסקה.
יודגש, כי BuyAmerica אינה מתחייבת לאספקת המוצרים על פי מועדי האספקה לללקוחות המתגוררים בישובים אשר קיימת בעיית גישה אליהם מטעמים ביטחוניים ובכללם ישובים מחוץ לקו הירוק. ללקוחות אלו עומדת האפשרות לאסוף את המוצרים ממקום מרכזי אשר יתואם עמם מראש  , וזאת אם אין ברצונם להמתין לאספקת המוצרים במועד מאוחר יותר. 
כמו כן, ביישובים המרוחקים מאזור המרכז (כגון אילת), ייתכן כי המשלוח יגיע באמצעות קבלן משנה וכי זמן האספקה יתעכב מעבר ל 12 ימי עסקים.  

הזכות לסיים את השירות

 אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק או להגביל את השימוש בשירות שלנו, ללא הודעה מוקדמת, מכל סיבה שהיא או ללא כל סיבה.

מדיניות זיכוי כספי

 במקרה של זיכוי לקוח, תשלח ההודעה על הזיכוי לחברת האשראי עד 2 ימי עסקים. הופעת הזיכוי בחשבון הלקוח תלויה במדיניות חברת האשראי.

היתכנות תוספת תשלום טרם הזמנת המוצר מארה"ב

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לחזור ללקוח במסגרת 3 ימי עסקים מיום ההזמנה ולעדכנו במידה של שינוי במחיר ההזמנה עקב מידע חסר או לא נכון בעת חישוב המחיר באמצעות 'העגלה הוירטואלית'. בשלב זה הלקוח יוכל להחליט אם ברצונו להמשיך בהזמנה ולעמוד בשינוי המחיר או לבטלה ולקבל את מלוא הסכום ששילם בעבורה
הגבלת משקל

חברת Buy America מבצעת את המשלוחים באמצעות שילוח אווירי בלבד ולא ימי, ועל כך מוגבלת בנפח/משקל מוצרים עד 150 פאונד. הזמנות בהן המוצרים משקלם גבוה מ 150 פאונד יבוטלו ויבוצע החזר כספי מלא ללקוח.